راه کار هایی برای درمان اختلال سادیسم! - درمان اختلال سادیسم-اختلال های شخصیتیلیسانا
Banner

راه کار هایی برای درمان اختلال سادیسم!

درمان اختلال سادیسم ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد. تغییر برخی از رگه‌های شخصیتی مانند عقاید،‌ مکانیزم‌های دفاعی و الگوهای رفتاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ممکن است سال‌ها به طول بینجامد و این تغییرات به آهستگی صورت گیرد.

ما در مطلبی دیگر به علائم اختلال سادیسم در افراد اشاره کردیم و درباره آن صجیت کردیم و مطالب مفیدی به شما خوانندگان عرصه کردیم .

کاهش علایمی مانند افسردگی یا اضطراب می‌تواند به کاهش استرس در محیط فعلی فرد تاثیر بگذارد. رفتارهایی مانند پرخاشگری، بی مبالاتی، عدم ابراز وجود، انزوای اجتماعی و خشونت ماه‌ها طول می‌کشد تا تغییر کنند. رفتار درمانی، خانواده درمانی و گروه درمانی می‌تواند در تغییر الگوهای رفتار اجتماعی نامطلوب موثر باشند.

درمان اختلال سادیسم در طب سنتی

چون این بیماری جز بیماری‌های اعصاب روان است، باید علت ضعف اعصاب رفع شود. از جمله علل مشکلات اعصاب و روان، غلبه صفرا، سودا، بلغم، کم‌خونی، غلظت خون یا یبوست و … است که اول باید این موارد توسط متخصص طب سنتی رفع شود و بعد برای تقویت اعصاب موارد زیر مفید است:

1.ریختن قطره مرزنجوش، قطره جامع و قطره روغن بنفشه با پایه کنجد در بینی
2.مصرف دم کرده بادرنجبویه با دارچین
3.مصرف پیاز، پودر و دم کرده بابونه و مویز ۲ عدد ناشتا جهت تقویت اعصاب
4.تمام داروهای ذکر شده در فوق در اکثر عطاری‌ها در دسترس است اما پیشنهاد می‌شود ابتدا مشکل را با پزشک متخصص و با تجربه طب سنتی در میان بگذارید و سپس از داروهای تجویز شده استفاده نمایید.

 

خلاصه‌ای از اقدامات مفید در درمان سادیسم:

1.روان‌درمانی تحلیلی، رفتاردرمانی، دارودرمانی
2.شرکت در گروه‌های خودیاری
3.خانواده درمانی
4.کاهش استرس‌های محیطی
5.زدودن افکار نامعقول جنسی
6.مطالعه و بالا بردن سطح آگاهی
7.ورزش
8.شرکت در فعالیت‌های سالم اجتماعی
9.ارتباط با خدا و روی آوردن به معنویات
10.برقراری ارتباط با افراد سالم و یافتن دوستان مفید
11.تمرین خویشتن‌داری

عدم تمایل به پذیرش درمان ممکن است مانع موفقیت درمان اختلال سادیسم شود. ضروری است که افرادی که رفتار آنان ماهیتی مجرمانه دارد، پیش از آسیب رساندن به دیگران و ایجاد مشکلات قانونی برای خودشان به افراد متخصص مراجعه کنند.

درباره ی

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

مطلب پیشنهادی

علائم اختلال سادیسم در افراد!

علائم اختلال سادیسم در افراد!

اختلال شخصیت سادیسم را می توان به عنوان وضعیتی تعریف کرد که در آن فرد تحت فشار مشکلات فردی قرار می گیرد و حالاتی مانند خشم ، سردرگمی، پرخاشگری و رفتارهای غیر متعارف از او دیده می شود. منظور از مشکلات فردی، مشکلات معمولی است که برای همه افراد معمولی نیز وجود دارد اما افراد مبتلا به اختلال آن را با خشونت جبران می کنند که خشونت یکی از بارزترین ویژگی های فرد سادیسمی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner